• 6.jpg
 • 8.jpg
 • 3.jpg
 • 2.jpg
 • 9.jpg
 • 4.jpg
 • 1.jpg
 • 5.jpg
 • 7.jpg

Przewiń dalej!

WARSZAWA R YŻOWA 88A

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z niniejszym regulaminem i zasadami obowiązującymi w DUSZKA HOSTEL. Dotyczą one ogólnego standardu przyjętego w branży hotelarskiej i obowiązują wszystkich gości obiektu.

Zameldowanie

 1. Doba hostelowa rozpoczyna się od godziny 16:00 i trwa do godziny 12:00 dnia następnego. Nie opuszczenie pokoju do godziny 12:00 oznacza przedłużenie pobytu o kolejną dobę, co jest jednoznaczne z koniecznością uiszczenia opłaty za pokój według stawek ujętych w cenniku bez gwarancji pozostania w pokoju.
 2. W celu zameldowania prosimy naszych gości o przedstawienie dokumentu tożsamości ze zdjęciem (tj. dowód osobisty, paszport, prawo jazdy). Opłata za pobyt w hostelu pobierana jest z góry według cen podanych podczas rezerwacji pokoju oraz obowiązującego cennika. W przypadku niewykorzystania rezerwacji z przyczyn niezależnych od hostelu zaliczka wpłacona na poczet konkretnej rezerwacji jest bezzwrotna. Istnieje możliwość wykorzystania zaliczki w innym terminie w zależności od dostępnych pokoi w hostelu.
 3. Potrzeba otrzymania Faktury VAT za pobyt w hostelu powinna być zgłaszana w momencie meldowania lub w trakcie pobytu po wcześniejszym przekazaniu paragonu recepcjoniście. Może być wystawiona najpóźniej w terminie 7 dni od dnia zapłaty (zarówno zaliczki jak i należności końcowej), termin powyższy ulega wydłużeniu do 3 miesięcy gdy faktura ma być wystawiona na osobę fizyczną nie prowadzącą działalności gospodarczej. Po upływie powyższych terminów lub nie spełnieniu warunków hostel odmówi wystawienia faktury.
 4. W czasie meldunku wszyscy goście otrzymują klucze do pokoju oraz do części ogólnodostępnych i do drzwi wejściowych do domu którymi należy się posługiwać w trakcie pobytu.
 5. W sytuacji gdy zostanie stwierdzone uszkodzenie bądź zniszczenie rzeczy powierzonych przez hostel będzie pobierana dodatkowa opłata w stosownej wysokości: klucze do pokoi 50 zł, pościel – 70 zł, kołdra 80 zł, poduszka 50 zł inne według ceny naprawy. W POKOJACH POZOSTAWIONE SĄ DO DYSPOZYCJI GOŚCI NACZYNIA I SZTUĆCE W ILOŚCI ZGODNEJ Z ILOŚCIĄ ŁÓŻEK W POKOJU. GOŚCI KORZYSTAJACYCH Z OGÓLNODOSTĘPNYCH KUCHNI PROSIMY O ZABIERANIE ZE SOBĄ NACZYĆ Z POKOJU A NASTĘPNIE ZWROT ICH DO POKOJU W CELU UZUPEŁNIENIA STANU, GDYŻ W PRZYPADKU ZAGINIĘCIA NACZYŃ Z POKOJU GOŚĆ ZOBOWIĄZANY JEST POKRYĆ KOSZTY W WYSOKOŚCI 5 ZŁ ZA KAŻDĄ BRAKUJĄCĄ SZTUKE.
 6. Za kosztowności, pieniądze, sprzęt elektroniczny oraz inne przedmioty pozostawione w pokoju lub częściach wspólnego użytku DUSZKA Hostel nie ponosi odpowiedzialności, a każda kradzież będzie zgłaszana na policję.
 7. Obiekt zapewnia pracę recepcji w godzinach 16.00-20.00 wszelkie pytania i uwagi prosimy zgłaszać w recepcji lub kontaktować się pod numerem telefonu: 508 483 189 lub 536 151 709, telefony czynne przez całą dobę.
 8. Obiekt może odmówić przyjęcia gościa, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył regulamin hostelowy wyrządzając szkodę w mieniu lub gościom albo szkodę na osobie gości, pracowników hostelu albo innych osób przebywających na terenie obiektu, czy też w jakikolwiek sposób zakłócił spokój pobytu gości lub sprawne funkcjonowanie hostelu lub bez podania przyczyny.
 9. Hostel świadczy usługi zgodnie ze swoją kategorią i przyjętym standardem. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek zastrzeżeń dotyczących jakości usług prosimy o jak najszybsze zgłaszanie , co umożliwi nam szybką reakcję. Kontakt pod numerem telefonu: 518 432 355.

Wymeldowanie

 1. Wszyscy goście opuszczający hostel proszeni są o zwrot wynajmowanych ręczników celem odzyskania kaucji.
 2. Każdy gość opuszczający hostel zobowiązany jest do zamknięcia pokoju i drzwi wejściowych do hostelu i przekazania kluczy recepcjoniście lub do wrzucenia ich do skrzynki umieszczonej przy drzwiach wejściowych do hostelu.
 3. Prosimy również o pozostawienie za sobą porządku w holu, kuchni oraz w łazienkach wspólnych tak aby stan czystości nie utrudniał pobytu pozostałym gościom.
 4. Prosimy naszych gości o pozostawienie porządku w pokoju, w którym byli Państwo zakwaterowani podczas pobytu.
 5. W sprawie pozostawienia bagaży w przechowalni lub ewentualnego przedłużenia Państwa pobytu prosimy o wcześniejszy kontakt z recepcjonistą- tel. 508 483 189 lub 536 151 709
 6. Przedmioty osobistego użytku pozostawione przez wyjeżdżającego gościa w pokoju hostelowym będą odesłane na koszt gościa pod wskazany adres. W przypadku nie otrzymania takiej dyspozycji, hostel przechowa te przedmioty przez okres 1 miesiąca od dnia wymeldowania.

Prawa i obowiązki gościa hostelu

 1. Goście DUSZKA HOSTEL mają prawo do korzystania z wszystkich urządzeń stanowiących jego wyposażenie tzn. telewizor, lodówka, czajnik, kuchenka mikrofalowa, i inne przedmioty znajdujące się na terenie hostelu w częściach wspólnych przeznaczonych dla Gości. Na terenie całego obiektu istnieje możliwość nieodpłatnego korzystania z bezprzewodowej sieci Wi-Fi.
 2. Prosimy o niespożywanie posiłków w pokojach, w tym picia kawy i innych napojów mogących spowodować zabrudzenie pościeli i materacy. W przypadku zabrudzenia wyposażenia pokoi wynikającego z nieprzestrzegania się do powyższych zasad będą Państwo obciążeni kosztami czyszczenia, przewidujemy karę w wysokości 200 zł.
 3. Podczas dłuższych pobytów pokoje są sprzątane raz na dwa tygodnie. Pościel jest wymieniana na nową po czternastej dobie. Chyba, że Gość poprosi o zmianę pościeli wcześniej, za opłatą.
 4. Prosimy również o nie wyrzucanie jakichkolwiek rzeczy przez okno oraz zabrania się siadania na parapetach okien ze względów bezpieczeństwa.
 5. W hostelu obowiązuje bezwzględny zakaz palenia w pokojach i częściach ogólnodostępnych za wyjątkiem podwórka. W obu przypadkach zaleca się zachowanie szczególnej ostrożności ppoż. Złamanie zakazu grozi karą w wysokości 200 zł.
 6. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach grzałek, żelazek elektrycznych i innych podobnych urządzeń nie stanowiących wyposażenia pokoju hostelowego. Nie dotyczy ładowarek oraz zasilaczy urządzeń RTV oraz komputerowych.
 7. Pod nieobecność gości w pokoju pracownik może wejść do pokoju w celu posprzątania. Jeżeli Państwo sobie tego nie życzą proszę o tym poinformować pracownika recepcji podczas meldowania.
 8. Osoby zameldowane w hostelu zapraszające swoich gości powinny o tym poinformować pracownika recepcji i ponoszą całkowitą odpowiedzialność za ewentualne szkody spowodowane przez nich. Odwiedziny mogą trwać najpóźniej do godziny 22:00, goście mieszkający w hostelu powinni dopilnować aby te osoby opuściły obiekt do tego czasu.
 9. Obsługa hostelu ma prawo do usunięcia osób nie stosujących się do regulaminu i zakłócających porządek i spokój pobytu innych gości hostelu. W takiej sytuacji uprzednio uiszczone opłaty za nocleg nie podlegają zwrotowi.
 10. Zabrania się przenoszenia wyposażenia pokoi bez zgody recepcji bądź innej osoby z obsługi.
 11. Każda osoba zameldowana w hostelu posiada na własny użytek zestaw kluczy, który ma być zwrócony w momencie wymeldowania.
 12. Podczas składania zamówień u dostawców np. pizza itp. proszę pamiętać o tym aby poinformować dostawcę o numerze pokoju.
 13. Każdy gość zobowiązany jest do zachowania ciszy nocnej w godzinach od 22:00 do godziny 6:00. W godzinach ciszy nocnej osoby korzystające z usług hostelu mają obowiązek zachowywać się w taki sposób, aby nie zakłócać spokoju innych gości. Prosimy również o zachowanie ciszy na klatce schodowej budynku.

Osoby nieletnie

 1. Wszystkie osoby nieletnie przebywające w hostelu muszą znajdować się pod opieką odpowiedzialnej za nich osoby dorosłej.
 2. Podczas pobytu w hostelu osobom poniżej 18 lat nie wolno spożywać alkoholu.

Grupy

 1. Liczba osób większa niż 10 osób jest uważana za grupę.
 2. Opiekun grupy ponosi całkowitą odpowiedzialność za grupę podczas jej pobytu w DUSZKA HOSTELU jak również za ewentualne zniszczenie mienia hostelowego.
 3. Przy zameldowaniu w hostelu opiekun grupy powinien przedstawić pełną listę uczestników podając ich imiona i nazwiska, datę urodzin, miejsce zamieszkania, numer dokumentu stwierdzającego tożsamość.
 4. Opiekun zobowiązany jest do podanie numeru telefonu kontaktowego do siebie jak i również do pozostałych opiekunów.
 5. Po zameldowaniu grupy powinien złożyć podpis pod listą dotyczącą wydanych kluczy do pokoi, tym samym zobowiązuje się do ich zwrotu w takiej ilości jaka wynikała z listy oraz przyjmuje na siebie obowiązek opłaty określonej kary w przypadku nie zwrócenia któregokolwiek z kluczy oraz za zniszczenia spowodowane przez grupę.

DUSZKA Hostel dziękuje wszystkim gościom za zapoznanie się z regulaminem i życzy Państwu udanego pobytu. W sprawie jakichkolwiek pytań nasz personel chętnie służy pomocą. Numer telefonu szybkiego kontaktu z obsługą: +48 536 151 709

parking

Bezpłatny parking

wifi

Dostęp Wi-Fi

tv

TV

Nasze obiekty

Kalinowa 45 09-402 Płock

R yżowa 88A 02-495 Warszawa

rzetelna firma

+48 536 151 709
+48 508 483 189

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.